DLACZEGO INWESTOWAĆ W INFRASTRUKTURĘ STACJI ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH?

 

Rynek elektromobilności jest stosunkowo nowym rynkiem natomiast bardzo prężnie rozwijającym. Elektromobiność należy do światowych megatrednów. Poniżej przedstawiono prognozowaną zmianę wartości rynku elektromobilności od 2018 do 2025 roku. 

Zobacz: https://arinea.pl/electromobilnosc-dla-inwestorow/ 

Nacisk na ekologie, rozwój technologii i szerszy wybór samochodów elektrycznych oraz programy wsparcia spowodują gwałtowny wzrost wartości rynku ale także zapotrzebowania na stacje ładowania w Polsce.

Ważnym dla klientów przy wyborze samochodu bądź podczas serwisowania aspektem stanie się możliwość podłączenia swojego samochodu elektrycznego do stacji ładowania w obecnie odwiedzanej lokalizacji. Fakt gwałtownie rosnącego zapotrzebowania sprawi że punkty ładowania będą stale odwiedzane przez przyzwyczajonych do danych lokalizacji użytkowników. Zapewnienie odpowiedniej ilości ładowarek zagwarantuje wolne miejsca do ładowania aut elektrycznych dla klientów salonu.

Budowa stacji ładowania będzie jedną z Twoich najlepszych inwestycji!

Kontakt: biuro@arinea.pl

 

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

21 kwietnia 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców