PRZYŁBICA OCHRONNA M3 produkowana przez polską firmę MIRROR INVESTMENT.

 

Zmniejsza ryzyko zakażenia się drogą kropelkową, zapewnia osłonę twarzy przed wirusami, bakteriami i innymi drobnoustrojami. Szybka ochronna jest zamontowana na elastycznej taśmie co umożliwia jej regulację oraz zapewnia wygodę w użytkowaniu. Dodatkowo jest lekka, dzięki czemu użytkownik może pracować w niej wiele godzin. Produkt wykonany jest z bezbarwnego tworzywa A-PET z przeźroczystością ponad 95%, jest bezpieczny i trwały. Można ją skutecznie czyścić środkami dezynfekującym na bazie alkoholu. Dzięki temu produkt może być wielokrotnego użytku.

Ważne jest również, iż produkt jest tak skonstruowany, aby użytkownik mógł swobodnie nosić pod nim okulary i maseczkę ochronną. Przyłbica ochronna M3 posiada deklarację zgodności CE oraz spełnia wymogi Ministerstwa Zdrowia w walce z COVID 19. Zastosowana do produkcji folia spełnia wymogi przepisów dot. kontaktu z żywnością.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniach zbiorczych do samodzielnego montażu już od 25 szt. Ceny oraz terminy realizacji uzależnione są od wielkości zamówienia. Towar zwyczajowo wysyłamy w ciągu 48 godzin. Przy zamówieniach powyżej 20 tys. sztuk termin ustalany jest indywidualnie.

Dla członków Polskiej Rady Centrów Handlowych oferujemy rabat w wysokości 15% od wartości zamówienia. Wysyłając formularz zamówienia prosimy o wpisanie kodu rabatowego #PRCH

Zapraszamy do kontaktu i po więcej szczegółów na stronę: https://mirror-investment.com/covid19/

Przyłbice ochronne M3, produkt polski spełniający normy PN-EN.166

20 kwietnia 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców