Skuteczne wykrywanie gorączki dzięki monitorom i kamerom termowizyjnym


Innowacyjne 8-calowe monitory termowizyjne namierzają twarz osoby w zasięgu 0,5 – 1 metra i określają jej temperaturę ciała z dokładnością do +/- 0,2℃. Sprawdzają się szczególnie podczas kontroli na wejściach do firm, instytucji, sklepów i innych obiektów. Wystarczy zintegrować je np. z kartą dostępową (lub innym systemem ochrony). Monitor szybko analizuje i wychwytuje podwyższoną temperaturę – co automatycznie uruchamia alarm, blokadę drzwi i osoba nie zostaje wpuszczona do obiektu. Przebieg scenariusza zależy od potrzeb klienta. System opcjonalnie wykrywa również, czy osoby wchodzące na teren obiektu mają założone maski oraz czy ich twarze znajdują się w bazie danych. 


Kamery termowizyjne dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji potrafią w ciągu sekundy określić temperaturę ciała w tłumie do kilkudziesięciu osób. Są skierowane szczególnie do obiektów wielkopowierzchniowych, jak firmy przemysłowe, galerie handlowe, obiekty użyteczności publicznej, sklepy, lotniska i inne miejsca, w których przemieszcza się duża liczba osób. Kamery termowizyjne pozwalają ochronie obiektu na monitorowanie temperatury osób w czasie rzeczywistym – i szybką reakcję na wykrycie gorączki. System monitoruje równocześnie temperaturę wielu osób wchodzących do obiektu. Po wykryciu podwyższonej temperatury następuje alarm akustyczny oraz opcjonalnie przesłanie informacji do ochrony, nagranie osoby wchodzącej, blokada wejścia. 


Zapraszamy do kontaktu:
Mail: solix@solix.pl
Tel. 531 119 999, 575 119 888

Więcej innych rozwiązań: https://solix.pl/nowosci/
 

Pomiar temperatury – kamery termowizyjne

24 kwietnia 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców