OGŁOSZENIA
 

Jaki jest limit znaków w ogłoszeniu?

Zalecamy, żeby ogłoszenie miało maksymalnie 1800 znaków ze spacjami. 

 

Jaką wielkość i wymiary powinna mieć grafika załączona do ogłoszenia?

Rozmiar grafiki nie powinien przekraczać 5 MB.

Miniatura (obrazek, który widać na liście w zakładce Towary, Usługi) w  ogłoszeniu ma wymiary 200 x 200 px. Nasz system umożliwia jednak skalowanie załączonej przez Państwa grafiki, a więc można przesłać grafikę w formacie 3:4, 2:3, a nawet w niestandardowych rozmiarach.

Prosimy tylko uwzględnić, że grafika powinna dobrze wyświetlać się jako miniatura w kwadracie, więc stanowczo odradzamy bardzo  wydłużone kształty.

 

Czy mogę zamieścić więcej niż jedną grafikę?

Grafika, którą załączycie Państwo w formularzu będzie miniaturą ogłoszenia (obrazkiem ,który wyświetli się na liście ogłoszeń), a także wyświetli się na górze strony po kliknięciu w ogłoszenie.  Jeśli chcą Państwo zamieścić dodatkową grafikę, prosimy o wpisanie tej informacji w polu "Dodatkowe uwagi" w formularzu.

Możliwe jest także dodanie filmu. Aby to zrobić, prosimy o wklejenie w treści ogłoszenia linku do filmu z YouTube. Prosimy o sprawdzenie, czy film jest ogólnodostępny.

 

Czy mogę dodać więcej niż jedno ogłoszenie?

Tak. Każde ogłoszenie należy dodać osobno przez formularz dostępny na stronie. PRCH wystawi zbiorczą fakturę za wszystkie dodane ogłoszenia oraz dodatkowe formy promocji. 

Nie jest możliwe dodanie tego samego ogłoszenia kilka razy.

 

Czy mogę dodać film do ogłoszenia?

Tak, aby dodać film wystarczy wkleić w treść ogłoszenia link do YouTube. Możliwe jest także przesłanie filmu jako pliku na adres centrum@prch.org.pl. O zamiarze przesłania pliku w mailu prosimy poinformować w polu "Dodatkowe uwagi" w formularzu.

 

Jak mogę dokonać zmian w opublikowanym ogłoszeniu?

Aby dokonać zmian w ogłoszeniu prosimy o skorzystanie z formularzahttps://centrum.prch.org.pl/kontaktowy_form . W formularzu należy wkleić nową, poprawną treść ogłoszenia. Alternatywnie możliwy jest kontakt na adres centrum@prch.org.pl.

Czas wprowadzenia zmian zazwyczaj nie przekracza jednej godziny w przypadku, gdy zgłoszenie zostało wysłane w godzinach roboczych PRCH.

 

Jak mogę usunąć ogłoszenie?

Aby usunąć ogłoszenie przed czasem prosimy o skorzystanie z formularzahttps://centrum.prch.org.pl/kontaktowy_form .  Usunięcie ogłoszenia  następuje w ciągu jednej godziny w przypadku, gdy zgłoszenie zostało wysłane w godzinach roboczych PRCH. 

 

PŁATNOŚCI

 

Jak mogę dokonać płatności?

Po przesłaniu zgłoszenia do Centrum Ogłoszeń PRCH, na podany w formularzu adres e-mail trafia potwierdzenie otrzymania zgłoszenia oraz fakturą pro-forma. Po zaksięgowaniu wpłaty lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, PRCH przesyła na powyższy adres e-mail fakturę VAT. 

 

Czy jest możliwa płatność on-line, kartą, BLIKiem?

Aktualnie jedyną metodą płatności możliwą w Centrum Ogłoszeń PRCH jest tradycyjny przelew. Trwają jednak prace nad wprowadzeniem płatności on-line, w tym kartą kredytową oraz BLIKiem. O postępach prac będziemy informować na bieżąco.

 

Czy i kiedy otrzymam fakturę VAT?

Fakturę VAT standardowo przesyłamy na podany w formularzu adres e-mail już po opłaceniu faktury pro-forma. Czas oczekiwania na fakturę VAT wynosi od 1 do 7 dni. Jeśli jednak zależy Państwu na szybszym otrzymaniu faktury VAT, prosimy o kontakt: centrum@prch.org.pl

 

Czy tylko firmy członkowskie PRCH mogą publikować ogłoszenia?

Nie, Centrum Ogłoszeń powstało z myślą o wsparciu wszystkich biznesów świadczących usługi dla centrów i sieci handlowych. Ogłoszenia mogą publikować wszystkie firmy, członkowie PRCH korzystają jedynie z preferencyjnych cen.

 

Czy osoba fizyczna (bez działalności gospodarczej) może opublikować ogłoszenie?

Nie, przyjmujemy wyłącznie ogłoszenia od firm i kierowane do firm. Szczegółowe zasady opisuje Regulamin Centrum Ogłoszeń PRCH.

 

DODATKOWA PROMOCJA

 

Czy mogę promować kilka ogłoszeń w newsletterze i na Facebooku PRCH?

Tak, jednak każde ogłoszenie musi zostać prawidłowo opisane w formularzu.  Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące form promocji ogłoszeń, zapraszamy do kontaktu: centrum@prch.org.pl.

PRCH zastrzega sobie także prawo odmowy publikacji ogłoszenia oraz decyzji w którym newsletterze ogłoszenie zostanie opublikowane. 
 

Co oznacza możliwość  zamieszczenia filmu z ogłoszeniem na fanpejdżu PRCH na Facebooku?

Powyższa forma promocji oznacza, że Ogłoszeniodawca nagra/ przygotuje krótki (max. 60 s) film ze swoim ogłoszeniem, a PRCH zamieści film na swoim profilu na Facebooku  oraz przygotuje post, w którym oznaczy profil Ogłoszeniodawcy (jeśli istnieje). 

 

Jak mogę skontaktować się z Państwem, jeśli mam dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt na adres centrum@prch.org.pl.

 

Jak wygląda promocja w newsletterze PRCH?

W newsletterze PRCH wysyłanym we wtorki i w czwartki do całej bazy subskrybentów, PRCH umieszcza maksymalnie 3 ogłoszenia. W newsletterze znajduje się grafika promująca ogłoszenie (załączona w formularzu miniatura), tytuł ogłoszenia oraz link do ogłoszenia. Jedno ogłoszenie może zostać wysłane jednokrotnie.  Ogłoszenia są wysyłane w pierwszym wolnym terminie.

 

INFORMACJE O PRCH

 

Jak mogę dołączyć do Polskiej Rady Centrów Handlowych?

Aby dołączyć do Polskiej Rady Centrów Handlowych należy wypełnić deklarację członkowską i opłacić składkę. Pełna instrukcja znajduje się : https://prch.org.pl/pl/czlonkostwo/jak-dolaczyc-do-prch .

 

Jakie firmy zrzesza PRCH?

Polski Rada Centrów Handlowych zrzesza obecnie ponad 220 firm. Przede wszystkim właścicieli i zarządców obiektów handlowych, sieci handlowe oraz inne firmy świadczących na ich rzecz usługi. Listę wszystkich firm stowarzyszonych w Radzie znajdą Państwo na https://prch.org.pl/pl/czlonkostwo/firmy-czlonkowskie .

 

Chcemy nawiązać szerszą współpracę z Polską Radą Centrów Handlowych, aby promować nasze usługi. Jak możemy to zrobić?

Zapraszamy firmy do współpracy - zarówno sponsoringowej jak i merytorycznej. Prosimy o kontakt: rozwoj@prch.org.pl .

Najczęściej zadawane pytania

15 maja 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców