Arinea Health Care Zapewnij swoim pracownikom minimum bezpieczeństwa i komfort pracy. To oni są Twoim najważniejszym zasobem. Nie Ryzykuj. Koszty dezynfekcji są dużo wyższe. Proponujemy rozwiązanie, którym jest kamera termowizyjna, która wykrywa temperaturę ciała i wysyła alarm w przypadku gorączki. Hikvision już zaczął udostępniać to rozwiązanie w różnych krajach w celu wykrywania możliwych przypadków korona wirusa (Covid-19) w miejscach publicznych. Historia sukcesu tego rozwiązania miała miejsce w Chinach, gdzie Koronawirus zaczął się rozprzestrzeniać i dlatego nazwano go „aparatem koronowym”. Może skanować do 30 twarzy jednocześnie, co jest bardzo wydajne w zatłoczonych miejscach, a ponieważ wykrywa twarze, nie może wystąpić fałszywy alarm.

 

Aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej firmie, pracownikom, przyjaciołom i rodzinie, musisz upewnić się, że nikt z gorączką nie powinien wejść do Twojej nieruchomości bez Twojej wiedzy. 

 

Kontakt: biuro@arinea.pl

 

Kamery wykrywające temperaturę ciała

21 kwietnia 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców