M4B S.A. – lider europejskiego rynku Digital Signage – wprowadza do sprzedaży systemy termowizyjne Reakton służące do błyskawicznego i bezkontaktowego wykrywania podwyższonej temperatury.

W sprzedaży dostępne są już cztery modele tych urządzeń:

  • Pro
  • Traffic
  • Flow
  • Personal
     

Modele Reakton Pro i Reakton Traffic to nowoczesne zestawy składające się z kamery termowizyjnej, urządzenia kalibrującego oraz specjalnego oprogramowania służącego do zarządzania całym systemem. Natomiast modele Reakton Flow i Reakton Personal to zintegrowane produkty o kompaktowej konstrukcji. Urządzenia Reakton umożliwiają natychmiastowy, równoczesny pomiar temperatury u kilkunastu osób, w czasie nieprzekraczającym 1 sekundy.

Mierzenie odbywa się z zachowaniem bezpiecznego dystansu 3-10 metrów (z wyjątkiem modelu Personal, który dokonuje automatycznego pomiaru pojedynczo – a nie grupowo – z odległości 0,5 metra). Dokładność pomiaru – zależnie od wybranego modelu – wynosi od 0,1 do 0,5 stopnia Celsjusza.

Wszystkie wprowadzone do sprzedaży modele urządzeń Reakton wykorzystują zaawansowane algorytmy AI, by na bieżąco monitorować stan zdrowia osób odwiedzających centra, galerie i parki handlowe. Ustawienie kamer przy każdym wejściu do tych obiektów umożliwi stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla zakupów i opracowanie odpowiednich procedur prozdrowotnych.

„Nasze kamery termowizyjne to najszybszy i najnowocześniejszy sposób wykrywania jednego z głównych objawów COVID-19 – gorączki. Wierzę, że urządzenia sygnowane marką Reakton skutecznie przywrócą ruch w centrach handlowych, zapewniając poczucie bezpieczeństwa zarówno ich klientom, jak i pracownikom” – powiedział Jarosław Leśniewski, prezes M4B S.A.

Zapraszam do kontaktu

@ Joanna.Gajewska@m4b.pl lub pod numerem telefonu 785 758 080.

 

Bezpieczna przestrzeń dla zakupów - Reakton

29 kwietnia 2020
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Polska Rada Centrów Handlowych

PRCH to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Oddajemy w Państwa ręce serwis ogłoszeniowy dla zarządców, najemców i usługodawców branży retail real estate.

Centrum Ogłoszeń PRCH

tel. 791740841

e-mail: centrum@prch.org.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt dla ogłoszeniodawców